X
تبلیغات
زولا
بسم اللهِ الرَّحمن الرَّحیم

24 مهر 1389

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم با اعلام آمادگی کامل امنیتی در استان اظهار کرد: همه چیز برای یک استقبال باشکوه و تاریخی مهیا است.

 

احمد حاجی‌زاده در جلسه شورای اداری استان در جمع مدیران استان قم در سخنانی با اشاره به سفر امام امت به قم گفت: قم حرم اهل بیت است و این نیز خود حکمتی است که این شهر در دو مرحله حضور نائب امام زمان (عج) هم از جهاد معنوی و هم عمران و آبادانی ساخته می‌شود.

 

وی با بیان این‌که در ابتدا قرار بود سفر رهبر انقلاب یک سفر حوزوی باشد، افزود: با پیگیری‌های مستمر این توفیق نصیب ما شد تا این سفر با رویکرد سفر استانی و حوزوی توام باشد تا از حضور معظم‌له نهایت استفاده را ببریم.

 

وی خاطرنشان کرد: مردم سه‌شنبه آینده، بی نظیرترین استقبال را از مقام عظمای ولایت خواهند داشت و جلوه‌های زیبای پیوند عمیق مردم با رهبری به نمایش گذاشته می‌شود، لذا ما باید بیش از پیش قدردان آنان باشیم.

 

وی خاطرنشان کرد: طی چند روز گذشته با درخواست‌های مکرر مردمی برای تدارک استقبال باشکوه از مقام معظم رهبری بودیم که این نشان دهنده آن است که یک سفر تاریخی و ماندگار در طول تاریخ ایران اسلامی را شاهد خواهیم بود.

 

حاجی‌زاده همچنین با بیان این‌که این شور و اشتیاق وظیفه مسوولان را سنگین‌تر می‌کند، افزود: در طی روزهایی که میزبان رهبر معظم انقلاب هستیم نباید خدشه‌ای در خدمات رسانی به مردم ایجاد شود و مسوولان باید با تمام قدرت به این مردم خدمت کنند.

 

وی با اعلام آمادگی کامل امنیتی در استان اظهار کرد: دستگاه‌های امنیتی، اطلاعاتی، انتظامی و نظامی با تلاش‌های شبانه روزی خود که در واقع مجاهدت‌های خاموش است تسلط و آمادگی کامل امنیتی برای سفر رهبر معظم انقلاب را فراهم کرده‌اند و همه چیز برای یک استقبال باشکوه و تاریخی مهیا است.