بسم اللهِ الرَّحمن الرَّحیم

25 مهر 1389

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران با صدور پیامی ضمن ابراز خرسندی از حضور مقام معظم رهبری در قم اعلام کرد: پایبندی شاگردان مکتب امام صادق(ع) به فرامین ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، بیعتی است که ناگسستنی است.

در پیام مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران آمده است: سپاس بی‌کران خداوندی را که توفیق زیستن در جامعه ولایتمدار و خدمت به مردم قدرشناس ایران اسلامی را نصیب مشتاقان مکتب قرآن و اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع) کرد.

در این پیام آمده است: اکنون که به لطف وجود سلاله پاک رسول الله(ص)، ایران اسلامی در تمام عالم، سرسلسله ره‌پویان طریقت الهی است و با تبعیت از فرامین حکیمانه فرزند زهرا (س) مددکار آزادگان و دردمندان بشر است، چشمان هزاران مشتاق و دلداده بر جمال آفتاب تابناک انقلاب عظیم اسلامی ایران روشن‌تر از گذشته خواهد شد و شهر مقدس قم، این ام‌القرای جهان تشیع میزبان خلف شایسته خمینی کبیر (ره) خواهد بود.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: بی‌شک، شهر قم و اهل آن و بالاخص طلاب محترم علوم دینی، قدردان نعمت عظیم ولایت که به تعبیر امام راحل (ره) ادامه ‌دهنده ولایت نبی‌اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) است، هستند.

در این پیام تاکید شده است: پایبندی شاگردان مکتب امام صادق(ع) به فرامین ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، بیعتی است که هرگز گسستنی نخواهد بود.

در بخش پایانی این پیام آمده است: مدیران،‌ اساتید و طلاب مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران مقدم رهبر معظم انقلاب اسلامی را به شهر علم و اجتهاد گرامی می‌دارند و مشتاقانه در انتظار دیدار و استفاده از رهنمودهای معظم له هستند.