بسم اللهِ الرَّحمن الرَّحیم

29 اسفند 1389

به نام خدا

با سلام و تحیت.

به دنبال جنایات وحشیانه دولت های بحرین، عربستان و امارات و به خاک و خون کشیده شدن مسلمانان بحرین، و استمداد شیعیان بحرین از مقام معظم رهبری، تمهیداتی اندیشیده شده است که نیروهای داوطلب در اولین فرصت در سال 1390 به بحرین اعزام شوند. اگر چه این اعزام با دعوت از بسیجیان و نیروهای حزب الله شناخته شده صورت می پذیرد و فراخوان عمومی ندارد، اما مخاطبان این وبلاگ می توانند درخواست خود را ارائه دهند.

نکته مهم این که فرصت برای هماهنگی و سازمان دهی بسیار کم است و فقط کسانی درخواست بدهند که واجد شرایط باشند و واقعا آماده حرکت باشند، چون انصراف شما موجب برهم ریختن سازمان دهی خواهد بود.

شرایط داوطلبین و مدارک مورد نیاز:

1-      اعزام مختص آقایان است.

2-      سلامت کامل جسمانی.

3-      حداقل سن 17 سال.

4-      داشتن گذرنامه الزامی نیست.

5-      داوطلبان نباید مشمول باشند.

6-      ارائه معافیت دائمی یا موقت مثل دانش آموزان و دانشجویان قابل قبول است.

7-      داوطلبان مجرد زیر 18 سال، باید رضایت نامه محضری از ولی داشته باشند. (رضایت کتبی غیر محضری، به شرط حضور ولی به هنگام اعزام قابل قبول است).

8-      3 عدد عکس پرسنلی.

9-      دو برگ کپی شناسنامه (ارائه اصل شناسنامه به هنگام ثبت نام الزامی است.)

10-   ارائه درخواست کتبی برای اعزام به بحرین و کمک به انقلابیون مسلمان مردم بحرین.

11-   افراد آموزش دیده در اولویت هستند. (داشتن مدرک پایان دوره: آموزش امداد و درمان، آموزش امداد و نجات، آموزش نظامی، آموزش قایق رانی و همچنین گواهی نامه رانندگی)

12-   ارائه وصیت نامه کتبی.

داوطلبین می توانند در بخش نظرات همین خبر درخواست اولیه خود را ارائه کنند تا با ایشان تماس گرفته شود. (نظرات شما برای دیگران نمایش داده نخواهد شد.)

داوطلبان لازم است در بخش نظرات اطلاعات زیر را ارائه کنند: 1-      نام و خانوادگی 2- تاریخ تولد ۳- شماره تلفن تماس.

چنانچه موارد دیگری را برای اطلاع مسئولین ثبت نام ضروری می دانید، قید بفرمایید.

پ.ن:
1- دوستان می توانند به ایمیل این وبلاگ نیز درخواست ارسال نمایند.
2- در مورد اعزام پزشکان سوال شده است. تخصص های بیان شده در این یادداشت حداقلی است و دارندگان تخصص های بالاتر می توانند درخواست بدهند. پزشکان شاغل در بیمارستان ها و نهادهای دولتی، و دیگر کارمندان دولت که متقاضی اعزام هستند، خودشان باید مشکل ترخیص خود را حل نمایند و دولت محترم در این زمینه فعالیتی ندارد.